Biuletyn Informacji Publicznej
UM Rawa Mazowiecka

Wyszukiwarka

Odnośniki

Kalendarium

«grudzień 2023»
PnWtŚrCzwPtSobNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Przejdź do: www.rawamazowiecka.pl

Treść strony

Wyniki konkursu ofert

WYNIKI KONKURSU OFERT

 

który odbył się w dniu 16 lipca 2018 r. w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka,

na wsparcie zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu:

organizacja wypoczynku letniego – obozy sportowe:

Wyniki konkursu ofert

WYNIKI KONKURSU OFERT

 

który odbył się w dniu 12 lipca 2018 r. w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka,

na wsparcie zadań publicznych w zakresie upowszechniania turystyki i krajoznawstwa – organizacja XVIII Rawskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego

Wyniki konkursu ofert

WYNIKI KONKURSU OFERT

który odbył się w dniu 16 lipca 2018 r. w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka,
na wsparcie zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu – organizacja Mistrzostw Rawy Mazowieckiej w triathlonie i aquthlonie

Wyniki konkursu ofert

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka przekazuje do wiadomości publicznej wyniki konkursu ofert, który odbył się w dniu 13 czerwca 2018 r.: zadanie z zakresu kultury i dziedzictwa narodowego, polegające na wspieraniu działalności służącej upowszechnianiu kultury, popularyzacji i edukacji społeczeństwa w zakresie zachowania dziedzictwa kulturowego Ziemi Rawskiej.

Wyniki konkursów ofert

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka przekazuje do wiadomości publicznej wyniki konkursów ofert, które odbyły się w dniu 9 maja 2018 r.:

I. Zadanie z zakresu działań na rzecz osób niepełnosprawnych, zamieszkałych na terenie Miasta Rawa Mazowiecka, polegające na wspieraniu działań służących integracji i aktywizacji w środowisku osób niewidomych i niedowidzących, chorych na cukrzycę, chorych na nowotwory
II. Zadanie z zakresu ochrony i promocji zdrowia, polegające na wspieraniu działań polegających na kompleksowej, domowej opiece nad pacjentami – mieszkańcami Rawy Mazowieckiej w terminalnej fazie choroby nieuleczalnej oraz ich rodzinami.

Wyniki konkursów ofert


WYNIKI KONKURSU OFERT

który odbył się w dniu 4 maja 2018 r. w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka,
na wsparcie zadań publicznych w zakresie zabezpieczenia akwenów i bezpieczeństwa osób wypoczywających nad wodami, prowadzenie profilaktycznej działalności w zakresie bezpieczeństwa na wodach, wśród dzieci i młodzieży

Wyniki konkursów ofert

Wyniki konkursów ofert, które odbyły się w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka w dniu 15 marca 2018 r.

 

I. Zadanie z zakresu działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym (ze szczególnym uwzględnieniem osób w wieku emerytalnym zamieszkałych na obszarze miasta objętym Lokalnym Programem Rewitalizacji).

II. Zadanie z zakresu edukacji i wychowania, polegające na wspieraniu wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży (ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży zamieszkałej na obszarze miasta objętym Lokalnym Programem Rewitalizacji) poprzez działalność wychowawczą opiekuńczą, oświatową i prozdrowotną.

III. Zadanie z zakresu promocji i organizacji wolontariatu, polegające na propagowaniu idei wolontariatu, zachęcaniu mieszkańców (ze szczególnym uwzględnieniem osób zamieszkałym na obszarze miasta objętym Lokalnym Programem Rewitalizacji) a zwłaszcza młodzieży do podejmowania działań na rzecz innych.

Wyniki konkursu ofert

WYNIKI KONKURSU OFERT

 

który odbył się w dniu 2 marca 2018 r. w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka,

na wsparcie zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu:

organizacja szkolenia w rawskich klubach sportowych dla dzieci  i młodzieży objętej systemem współzawodnictwa sportowego w dyscyplinie mini piłka siatkowa dziewcząt:

Wyniki konkursu ofert

Wyniki  konkursu  ofert który odbył się w dniu 27 lutego 2018 r. w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka na wsparcie realizacji zadania publicznego objętego Miejskim Programem Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla miasta Rawa Mazowiecka na rok 2018 polegające na pomocy osobom bezdomnym w formie prowadzenia domu udzielenia schronienia, pomocy terapeutycznej i psychologicznej.

Wyniki konkursu ofert

Wyniki konkursu ofert, który odbył się w dniu 26 lutego 2018 r. w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka, na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego, objętych Miejskim Programem Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Rawa Mazowiecka na rok 2018.

Wyniki konkursu ofert

WYNIKI KONKURSU OFERT

 

który odbył się w dniu 14 lutego 2018 r. w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka,

na wsparcie zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu:

organizacja szkolenia w rawskich klubach sportowych dla dzieci  i młodzieży objętej systemem współzawodnictwa sportowego:

Wyniki konkursu ofert

Wyniki konkursu ofert, który odbył się w dniu 5 lutego 2018 r. w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka

na wsparcie realizacji zadania publicznego objętego Miejskim Programem Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla miasta Rawa Mazowiecka na rok 2018 polegającego na pomocy profilaktycznej dla dzieci i młodzieży w zakresie przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii prowadzonej przez świetlicę środowiskową w formie udzielenia pomocy opiekuńczo-wychowawczej i socjoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży z rodzin dotkniętych alkoholizmem, narkomanią oraz przemocą, organizowanie czasu wolnego, prowadzenie zajęć tematycznych oraz dożywianie dzieci uczęszczających do świetlicy środowiskowej.

Wyniki konkursu ofert

Wyniki konkursu ofert, który odbył się w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka na zadanie z zakresu działań na rzecz osób niepełnosprawnych, zamieszkałych na terenie Miasta Rawa Mazowiecka, polegające na podejmowaniu działań mających na celu poprawę zdrowia tych osób

 

Zadanie z zakresu działań na rzecz osób niepełnosprawnych, zamieszkałych na terenie Miasta Rawa Mazowiecka, polegające na podejmowaniu działań mających na celu poprawę zdrowia tych osób.

W toku postępowania konkursowego zostały wyłonione następujące oferty:

Wyniki konkursu ofert

Wyniki konkursu ofert, który odbył się w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka w dniu 23 stycznia 2018 r.

 

Zadanie z zakresu pomocy społecznej(w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej, zamieszkałym na terenie Miasta Rawa Mazowiecka),polegające na prowadzeniu świetlicy środowiskowej dla dzieci z rodzin w trudnej sytuacji życiowej.

W toku postępowania konkursowego została wyłoniona oferta:

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 38878
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2018-07-18 15:44:56