Biuletyn Informacji Publicznej
UM Rawa Mazowiecka

Wyszukiwarka

Odnośniki

Kalendarium

«październik 2023»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Przejdź do: www.rawamazowiecka.pl

Treść strony

WYNIKI KONKURSU OFERT
Wyniki konkursu ofert, który odbył się w dniu 24 lipca 2007 r. w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka na wsparcie realizacji zadania publicznego w 2007 r. w zakresie wypoczynku letniego dzieci i młodzieży - organizacja obozów sportowych.
WYNIKI KONKURSU OFERT
Wyniki konkursu ofert, który odbył się w dniu 17 lipca 2007 r. w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka na wsparcie realizacji zadania publicznego w 2007 r. dotyczącego upowszechniania kultury fizycznej i sportu po przez organizację szkolenia i udział rawskich drużyn w grach zespołowych w rozgrywkach mistrzowskich w piłce nożnej chłopców w roczniku 1992.
WYNIKI KONKURSU OFERT
Wyniki konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego dotyczącego wspierania wielostronnego rozwoju dzieci poprzez działalność wychowawczą, opiekuńczą, oświatową i prozdrowotną. Formy realizacji: organizacja zajęć, konkursów, wycieczek krajoznawczo-turystycznych.
WYNIKI KONKURSU OFERT
Wyniki konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego dotyczącego aktywizacji społeczności lokalnej poprzez promocję i organizację wolontariatu.
WYNIKI KONKURSU OFERT
WYNIKI KONKURSU OFERT na wsparcie realizacji zadania publicznego dotyczącego kompleksowej, holistycznej, domowej opieki nad pacjentami w terminalnej fazie choroby nieuleczalnej w celu poprawy jakości ich życia, edukacyjno-psychologicznej opiece nad rodzinami w których zaistniała choroba nieuleczalna i śmierć, aktywizacji społeczności lokalnej poprzez propagowanie idei opieki.
WYNIKI KONKURSU OFERT
WYNIKI KONKURSU OFERT na wsparcie realizacji zadania publicznego dotyczącego działań służących integracji osób niewidomych i niedowidzących ze środowiskiem lokalnym oraz ich aktywizacji w tym środowisku a także podnoszenie jakości życia osób niewidomych i niedowidzących.
WYNIKI KONKURSU OFERT
WYNIKI KONKURSU OFERT, który odbył się w dniu 5 lutego 2007 r. w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka na wsparcie realizacji zadania publicznego dotyczącego stwarzania warunków do wychowania dzieci i młodzieży w duchu patriotycznym, ku twórczemu i odpowiedzialnemu uczestnictwu w życiu społecznym. Formy realizacji: organizacja zajęć, spotkań, biwaków, udział w zlotach, organizacja wypoczynku letniego dzieci i młodzieży.
WYNIKI KONKURSÓW OFERT
WYNIKI KONKURSU OFERT, który odbył się w dniu 5 lutego 2007 r. w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka na wsparcie realizacji zadania publicznego dotyczącego działalności kulturalnej. Formy realizacji: dofinansowanie organizacji festiwali, przeglądów, turniejów, prezentacji, wystaw, konkursów, plenerów, warsztatów i innych działań, mających na celu pobudzanie środowiska lokalnego do pełniejszego uczestnictwa w kulturze, rozwój zainteresowań oraz pogłębianie wiedzy. Dofinansowanie wydawania niskonakładowych, niekomercyjnych publikacji związanych z kulturą dawnej lub współczesnej Rawy Mazowieckiej.

Wyniki konkursu ofert - upowszechnianie kultury fizycznej i sportu
Wyniki konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w 2007 r. w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu

WYNIKI KONKURSU OFERT
na wsparcie realizacji zadania publicznego objętego Miejskim Programem Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
Wyniki konkursów ofert
Wyniki konkursów ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych przez organizacje pozarządowe
WYNIKI KONKURSU OFERT na wsparcie realizacji zadania publicznego dotyczącego prowadzenia świetlicy środowiskowej dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych i niewydolnych wychowawczo realizowanego w formie : zajęć opiekuńczo-wychowawczych, warsztatów, wykładów, szkoleń, zajęć edukacyjnych z zakresu programu nauki szkolnej, zajęć tematycznych, w tym plastycznych, teatralnych i innych mających na celu zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży.
WYNIKI KONKURSU OFERT na wsparcie realizacji zadania publicznego dotyczącego zwiększenia dostępu dzieci i młodzieży niepełnosprawnej do usług rehabilitacyjnych oraz wspieranie działań mających na celu poprawienie bądź utrzymanie sprawności psychofizycznej u tych osób, realizowanego w formie: prowadzenia rehabilitacji dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, organizacji imprez integracyjnych.

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 45296
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2010-01-27 14:48:49